CATA Hood | SYGMA 6010 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm | 802 m /h | Electronic | LED | Black
- TootjadCATA
- Mudel: 02060400
- Saadavus: 1
-
248€
CATA Hood | SYGMA 6010 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm | 802 m³/h | Electronic | LED | Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 54 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Äratõmbetõhususe klass | A |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 1100.00 mm |
| Gross weight | 21.00 kg |
| Gross width (mm) | 600 mm |
| Kiiruste arv | 4 |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 74.5-99 cm |
| Kõrgus (maksimaalne) | 99 cm |
| Kõrgus (minimaalne) | 74.5 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 802 m /h |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 65 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Mootori tüüp | BT3 |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 50 dB |
| Net weight | 18.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | SYGMA 6010 BK |
| Rasva filtrimistõhususe klass | B |
| Retsirkulatsiooni | Yes |
| Sügavus | 49.5 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Wall mounted |
| Valgustõhususe klass | B |
| Volume (m3) | 0.363 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







