CATA Hob GI 3002 X Gas, Number of burners/cooking zones 2, Rotary knobs, Stainless steel
- TootjadCATA
- Mudel: 08039600
- Saadavus: 5
-
95€
CATA Hob GI 3002 X Gas, Number of burners/cooking zones 2, Rotary knobs, Stainless steel
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Bruto Sügavus (mm) | 300.00 mm |
| Brutokaal | 6.90 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 100.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 600.00 mm |
| Ekraan | No |
| Elektrooniline süüde | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Jääksoojuse indikaator | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Rotary knobs |
| Kõrgus | 4.5 cm |
| Laius | 30 cm |
| Lapselukk | No |
| Lukustumissüsteem pliidiplaadi puhastamisel | No |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| mustmetallid | 0.60 g |
| Muud funktsioonid | One hand automatic ignition Flame failure gas cut off safety system Enameled Grids/burners |
| Netokaal | 5.90 kg |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Palette Qty | 96 pc(s) |
| Panni tuvastus | No |
| PET | 514 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 51 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | GI 3002 X |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 52 cm |
| Sumisti | No |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| Taimer | No |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Gas |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wok-põleti | No |
| Wooden | 766 g |
Sildid: cata hob gi 3002 x gas, number of burnerscooking zones 2, rotary knobs, stainless steel, 08039600, cata, pliidiplaadid


