Cecotec EnergySilence 2600 Sunflower Portable Battery-powered fan | Stand Fan | 22 W | Diameter 33 cm | Number of speeds 12 | Os
- TootjadCecotec
- Mudel: 8243
- Saadavus: 5
-
94€
Cecotec EnergySilence 2600 Sunflower Portable Battery-powered fan | Stand Fan | 22 W | Diameter 33 cm | Number of speeds 12 | Oscillation | Remote control
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | It's a 3-in-1 fan, meaning it can be used not only as a floor fan, but also as a mid-height floor fan and as a table fan. This means that a single product is useful for different needs. It's also foldable, allowing for easy storage within its own base, th |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 5.40 kg |
| Gross width (mm) | 375.00 mm |
| Kiiruste arv | 12 |
| Läbimõõt | 33 cm |
| Net weight | 4.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 38 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1142.00 g |
| Plastic (No PET) | 58.00 g |
| Producer | Cecotec |
| Producer product name | EnergySilence 2600 Sunflower Portable Battery-powered fan |
| Remote control | Yes |
| Taimer | 1-8 hours |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Tüüp | Stand Fan |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 22 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 120 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













