Cecotec EnergySilence 510 | Stand Fan | 40 W | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation
- TootjadCecotec
- Mudel: 5901
- Saadavus: 5
-
26€
Cecotec EnergySilence 510 | Stand Fan | 40 W | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Automatic oscillation that facilitates the distribution of fresh air in the room in which it is located EnergySilence Technology: Get a deep, instant sensation of fresh air with maximum silence and comfort The fan is fully adjustable with a telescopic pol |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross weight | 5.15 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Läbimõõt | 40 cm |
| Net weight | 4.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 194 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 530.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Cecotec |
| Producer product name | EnergySilence 510 |
| Remote control | No |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| Tüüp | Stand Fan |
| Võimsus | 40 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Võnkumine | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






