Cecotec EnergySilence 530 Power Connected | Stand Fan | 50 W | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | Remote contro
- TootjadCecotec
- Mudel: 5904
- Saadavus: 5
-
42€
Cecotec EnergySilence 530 Power Connected | Stand Fan | 50 W | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | Remote control | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Smart control thanks to its remote control and LED indicator panel, where you can view the selected settings It has 3 speeds and 3 modes (Normal, Nature, Sleep) that allow you to regulate the intensity of the air flow depending on the needs of each moment |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross weight | 6.30 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Läbimõõt | 40 cm |
| Net weight | 5.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1192.00 g |
| Plastic (No PET) | 58.00 g |
| Producer | Cecotec |
| Producer product name | EnergySilence 530 Power Connected |
| Remote control | Yes |
| Taimer | 1-7.5 hours |
| Tare weight (kg) | 1.25 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Stand Fan |
| Võimsus | 50 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Võnkumine | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





