Cecotec Microwave Oven | GrandHeat 2300 Flatbed Touch White | Free standing | 23 L | 800 W | White
- TootjadCecotec
- Mudel: 1359
- Saadavus: 4
-
134€
Cecotec Microwave Oven | GrandHeat 2300 Flatbed Touch White | Free standing | 23 L | 800 W | White
| All | |
| Ahju suurus | 23 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | No |
| Grillimisvõimsus | N/A W |
| Gross depth (mm) | 570.00 mm |
| Gross height (mm) | 375.00 mm |
| Gross weight | 15.49 kg |
| Gross width (mm) | 445.00 mm |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 29.7 cm |
| Laius | 49.7 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht | 23 L |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Net weight | 13.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2095.00 g |
| Plastic (No PET) | 95.00 g |
| Producer | Cecotec |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | GrandHeat 2300 Flatbed Touch White |
| Seadme tüüp | Ceramic bottom (no plate) |
| Sügavus | 39.3 cm |
| Tare weight (kg) | 2.19 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cecotec microwave oven grandheat 2300 flatbed touch white free standing 23 l 800 w white, 1359, cecotec, mikrolaineahjud





