Cecotec Smart Pet Fountain | Pumba 2500 Refresh | Capacity 2.5 L | Black
- TootjadCecotec
- Mudel: 9563
- Saadavus: 5
-
46€
Cecotec Smart Pet Fountain | Pumba 2500 Refresh | Capacity 2.5 L | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Wi-Fi control |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Kaaluandur | No |
| Maht | 2.5 L |
| Net weight | 1.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 149 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 430.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Cecotec |
| Producer product family | Smart Pet Fountain |
| Producer product name | Pumba 2500 Refresh |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Toote tüüp | Automatic Waterer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






