Cleaner Accessory Kit for N20 Plus/N20 Pro Plus | DKT080155
- TootjadEcovacs
- Mudel: DKT080155
- Saadavus: 5
-
51€
Cleaner Accessory Kit for N20 Plus/N20 Pro Plus | DKT080155
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265 mm |
| Gross height (mm) | 134 mm |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Karbi sisu | 1x Anti-tangle main brush, 3x Filters, 4x Side Brushes |
| Net weight | 0.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Cleaner Accessory Kit for N20 Plus/N20 Pro Plus |
| Producer product name | DKT080155 |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Ühilduvus | For N20 Plus/N20 Pro Plus |
| Volume (m3) | 0.0049714 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: cleaner accessory kit for n20 plusn20 pro plus dkt080155, dkt080155, ecovacs, tolmuimejad

