ColorWay Photo Paper 20 pc. PG230020A4 Glossy, A4, 230 g/m
- TootjadColorWay
- Mudel: PG230020A4
- Saadavus: 5
-
6€
ColorWay Photo Paper 20 pc. PG230020A4 Glossy, A4, 230 g/m²
| All | |
| Brutokaal | 0.34 kg |
| Density | 230 g/m |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 210 mm |
| Netokaal | 0.3 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Producer product family | Photo Paper 20 pc. |
| Producer product name | PG230020A4 |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | Glossy |
| Volume (m3) | 0.00102375 m |
Sildid: colorway photo paper 20 pc pg230020a4 glossy, a4, 230 gm, pg230020a4, colorway, paber

