ColorWay Toner Cartridge, Black, HP CE285X Canon 725H
- TootjadColorWay
- Mudel: CW-H285MX
- Saadavus: 5
-
17€
ColorWay Toner Cartridge, Black, HP CE285X Canon 725H
| All | |
| Brutokaal | 0.78 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 3000 lk |
| Netokaal | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HP CE285X Canon 725H |
| Ühilduvus | HP: LaserJet: M1132, M1136MFP, M1210, M1213MFP, M1214, P1100, P1102Canon: LBP: 6000, 6020 MF: 3010 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: colorway toner cartridge, black, hp ce285x canon 725h, cw-h285mx, colorway, tindid ja toonerid





