230 g/m² | 10x15 | High Glossy Photo Paper
| All | |
| Density | 230 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 177 mm |
| Gross weight | 0.194 kg |
| Gross width (mm) | 16 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 5 - 25 C |
| Kõrgus | 150 cm |
| Kujutegur | 10x15 |
| Laius | 100 cm |
| Lehtede arv pakis | 50 |
| Net weight | 0.171 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 50 sheets |
| Palette Qty | 5155 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Prindikandja kaal | 230 g/m |
| Prindimeedia läiketase | 80 |
| Prindimeedia paksus | 280 m |
| Producer | ColorWay |
| Resolutsioon | 5760 dpi |
| Suurus | 10x15 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | High Glossy Photo Paper |
| Viimistlus | Gloss |
| Volume (m3) | 0.00029736 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: 230 gm 10x15 high glossy photo paper, pg2300504r, colorway, paber

