ColorWay alcohol hand sanitizer 100 ml (orange)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 36 mm |
| Brutokaal | 0.105 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 143 mm |
| Brutolaius (mm) | 36 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 100 ml |
| Maht (m3) | 0.000185328 m |
| Muud funktsioonid | Ethyl alcohol 70%, destroys up to 99.9% of germs and bacteria and effectively prevents various epidemic and infectious diseases, Orange sentient |
| Netokaal | 0.095 kg |
| Paber/Papp | 5.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Alcohol hand sanitizer |
| Producer product name | CW-3910 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote tüüp | Cleaning Gel |
| Ühilduvus | Skin sanitizer Various surfaces |
| WEEE maks | No |
Sildid: colorway alcohol hand sanitizer 100 ml orange, cw-3912, colorway, puhastusvahendid


