Corsair | Gaming Mouse | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA | Wired | Optical | Gaming Mouse | Black | Yes
- TootjadCorsair
- Mudel: CH-9301111-EU
- Saadavus: 5
-
38€
Corsair | Gaming Mouse | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA | Wired | Optical | Gaming Mouse | Black | Yes
| All | |
| Anduri tüüp | Optical |
| Buttons durability | 20M L/R Click |
| Cable length | 180 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross depth master carton | 242 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross height master carton | 193 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Gross width master carton | 125 mm |
| Muud funktsioonid | On Board Memory |
| Net weight | 0.118 kg |
| Net weight master carton | 0.76 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 1184 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type-A |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Producer | Corsair |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Seadme tüüp | Gaming Mouse |
| Sensor DPI | 12000 DPI |
| Tagantvalgustus | 1 Zone RGB |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Tare weight master carton | 0.099 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Wired |
| Volume (m3) | 0.001106875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: corsair gaming mouse harpoon rgb pro fpsmoba wired optical gaming mouse black yes, ch-9301111-eu, corsair, hiired

