Corsair K55 CORE RGB | Gaming keyboard | Wired | NA | Black | USB 2.0 Type-A
- TootjadCorsair
- Mudel: CH-9226C65-NA
- Saadavus: 5
-
63€
Corsair K55 CORE RGB | Gaming keyboard | Wired | NA | Black | USB 2.0 Type-A
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | NA |
| Meediumi tüüp | Dedicated Hotkeys |
| Net weight | 0.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 156 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB 2.0 Type-A |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Producer | Corsair |
| Producer product name | K55 CORE RGB |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Tehnilised omadused | Media and Volume Controls Adjustable Height |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Gaming keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Ühilduvus | PC with a USB 2.0 Type-A port|Windows 10 or macOS 10.15|Internet connection for iCUE software download |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: corsair k55 core rgb gaming keyboard wired na black usb 20 type-a, ch-9226c65-na, corsair, klaviatuurid

