Corsair K55 RGB PRO Gaming keyboard, RGB LED light, US, Wired, Black
- TootjadCorsair
- Mudel: CH-9226765-NA
- Saadavus: 5
-
79€
Corsair K55 RGB PRO Gaming keyboard, RGB LED light, US, Wired, Black
| All | |
| Anti-ghosting | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 505 mm |
| Brutokaal | 1.25 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 55.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 200 mm |
| Cherry MX switch type | Rubber Dome |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Combined (paper) | 400.00 g |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Gross width master carton | 240 mm |
| Kaal | 0.81 kg |
| Klaviatuuri klahvide arv | 110 |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.005555 m |
| Muud funktsioonid | On-Board Memory Supported in iCUE |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Netokaal | 0.76 kg |
| Paber/Papp | 400.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 90.00 g |
| Producer product family | Gaming Keyboard |
| Producer product name | K55 RGB PRO |
| Randmetugi | Yes |
| Reguleeritav klaviatuuri kõrgus | Yes |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Seadme liides | USB 2.0 Type-A |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.49 kg |
| Tare other | 43.00 g |
| Tare weight master carton | 0.467 kg |
| TI kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tooteperekond | K55 |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Gaming keyboard |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | USB Type-A |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: corsair k55 rgb pro gaming keyboard, rgb led light, us, wired, black, ch-9226765-na, corsair, klaviatuurid






