Corsair Liquid CPU Cooler | iCUE LINK TITAN 360 RX LCD | Intel, AMD
- TootjadCorsair
- Mudel: CW-9061023-WW
- Saadavus: 5
-
307€
Corsair Liquid CPU Cooler | iCUE LINK TITAN 360 RX LCD | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 3.29 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Net weight | 2.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 128 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 550.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Corsair |
| Producer product family | Liquid CPU Cooler |
| Producer product name | iCUE LINK TITAN 360 RX LCD |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: corsair liquid cpu cooler icue link titan 360 rx lcd intel, amd, cw-9061023-ww, corsair, jahutused

