Corsair Liquid CPU Cooler | NAUTILUS 240 RS ARGB | Intel, AMD
- TootjadCorsair
- Mudel: CW-9060092-WW
- Saadavus: 5
-
129€
Corsair Liquid CPU Cooler | NAUTILUS 240 RS ARGB | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 2.73 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Net weight | 1.93 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 183 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 620.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Producer | Corsair |
| Producer product family | Liquid CPU Cooler |
| Producer product name | NAUTILUS 240 RS ARGB |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: corsair liquid cpu cooler nautilus 240 rs argb intel, amd, cw-9060092-ww, corsair, jahutused

