Corsair PC Case | Frame 4000D RS ARGB Modular | Black | Mid-Tower | Power supply included No
- TootjadCorsair
- Mudel: CC-9011296-WW
- Saadavus: 5
-
124€
Corsair PC Case | Frame 4000D RS ARGB Modular | Black | Mid-Tower | Power supply included No
| All | |
| Draivilahtrid | 2x3.5", 4x2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 11.28 kg |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid-Tower |
| Laienduspesad | 7 Horizontal or 3 Vertical |
| Net weight | 10.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Corsair |
| Producer product family | PC Case |
| Producer product name | Frame 4000D RS ARGB Modular |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: corsair pc case frame 4000d rs argb modular black mid-tower power supply included no, cc-9011296-ww, corsair, korpused







