Corsair High-Fidelity Gaming Headset VIRTUOSO RGB WIRELESS XT Built-in microphone, Over-Ear, Black
- TootjadCorsair
- Mudel: CA-9011188-EU
- Saadavus: 4
-
244€
Corsair High-Fidelity Gaming Headset VIRTUOSO RGB WIRELESS XT Built-in microphone, Over-Ear, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 210.00 mm |
| Brutokaal | 1.2 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 240 mm |
| Brutolaius (mm) | 90 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Combined (paper) | 650.00 g |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 390 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Gross width master carton | 225 mm |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Kõrvaklappide sagedus | 20-40k Hz |
| Maht (m3) | 0.004536 m |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Mikrofoni sagedus | 100-10k Hz |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight master carton | 4.8 kg |
| Netokaal | 0.66 kg |
| Omadused | Detachable omnidirectional microphone Rechargble Battery life up to 15 hours Wireless range: 18.28 m Surround Sound |
| Paber/Papp | 500.00 g |
| Package content | VIRTUOSO RGB WIRELESS XT USB wireless transmitter USB charging cable, 1.8m 3.5mm stereo cable with inline controller 1.5m Storage pouch Warranty Card |
| PET | 10.00 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm, USB Type-A |
| Plastik (ilma PET-ita) | 30.00 g |
| Platvorm | NA |
| Producer product family | High-Fidelity Gaming Headset |
| Producer product name | VIRTUOSO RGB WIRELESS XT |
| Seadme ühilduvus | Wired / Wireless |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.54 kg |
| Tare weight master carton | 0.403 kg |
| TI kaal (kg) | 0.06 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wireless/Wired |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Valgustus | RGB |
| Valjuhääldi suurus | 50 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: corsair high-fidelity gaming headset virtuoso rgb wireless xt built-in microphone, over-ear, black, ca-9011188-eu, corsair, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid











