CPU Air Cooler | AK620 ZERO DARK ZORIA | Intel, AMD
- TootjadDeepcool
- Mudel: AK620 ZERODARK ZORIA
- Saadavus: 5
-
88€
CPU Air Cooler | AK620 ZERO DARK ZORIA | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 1.86 kg |
| Gross width (mm) | 148.00 mm |
| Net weight | 1.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 247 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | CPU Air Cooler |
| Producer product name | AK620 ZERO DARK ZORIA |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: cpu air cooler ak620 zero dark zoria intel, amd, ak620 zerodark zoria, deepcool, jahutused



