CyberPower | Backup UPS Systems | BR1000ELCD | 1000 VA | 600 W
- TootjadCyberPower
- Mudel: BR1000ELCD
- Saadavus: 1
-
163€
CyberPower | Backup UPS Systems | BR1000ELCD | 1000 VA | 600 W
| All | |
| Aku laadimisaeg | 8 (Typical) h |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 6.95 kg |
| Gross width (mm) | 158.00 mm |
| Kujutegur | Desktop |
| Maht | 1000 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 166 x 288 x 118 mm |
| Muud funktsioonid | Line-interactive UPS Topology Simulated Sine Wave Output USB Charging Port(s) Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection PowerPanel Management Software Energy Saving Technology Automatic Voltage Regulation (AVR) Surge and Spike Protection LCD Status Display W |
| Net weight | 6.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 144 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | CyberPower |
| Producer product family | Backup UPS Systems |
| Producer product name | BR1000ELCD |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| TI weight (kg) | 2 kg |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 6 min |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 1 min |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 600 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






