CyberPower | Backup UPS Systems | UT850EG | 850 VA | 425 W
- TootjadCyberPower
- Mudel: UT850EG
- Saadavus: 1
-
83€
CyberPower | Backup UPS Systems | UT850EG | 850 VA | 425 W
| All | |
| Aku laadimisaeg | 6 (Typical) h |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 850 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 84 x 280 x 174 mm |
| Muud funktsioonid | Line-interactive UPS Topology Generator Compatible Automatic Voltage Regulation (AVR) High-speed Ethernet Data Transmission Surge and Spike Protection PowerPanel Management Software Energy Saving Technology Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection USB Conne |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 212 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | CyberPower |
| Producer product family | Backup UPS Systems |
| Producer product name | UT850EG |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 2 kg |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 30 (60 W) min |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 5.5 (200W) min |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 425 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cyberpower backup ups systems ut850eg 850 va 425 w, ut850eg, cyberpower, ups






