CyberPower | Backup UPS Systems | VP1600ELCD | 1600 VA | 960 W
- TootjadCyberPower
- Mudel: VP1600ELCD
- Saadavus: 4
-
251€
CyberPower | Backup UPS Systems | VP1600ELCD | 1600 VA | 960 W
| All | |
| Aku laadimisaeg | 8 (Typical) h |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross height (mm) | 384.00 mm |
| Gross height master carton | 246 mm |
| Gross weight | 11.27 kg |
| Gross width (mm) | 430.00 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 1600 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 100 x 355 x 281 mm |
| Muud funktsioonid | Line-interactive UPS Topology Generator Compatible Automatic Voltage Regulation (AVR) High-speed Ethernet Data Transmission Surge and Spike Protection PowerPanel Management Software Energy Saving Technology Simulated Sine Wave Output LCD Status Display US |
| Net weight | 10.42 kg |
| Net weight master carton | 20.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 63 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | CyberPower |
| Producer product family | Backup UPS Systems |
| Producer product name | VP1600ELCD |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 0.85 kg |
| Tare weight master carton | 0.896 kg |
| TI weight (kg) | 3.5 kg |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 11 min |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 2 min |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 960 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cyberpower backup ups systems vp1600elcd 1600 va 960 w, vp1600elcd, cyberpower, ups






