CyberPower PR1500ERTXL2U Smart App UPS Systems
- TootjadCyberPower
- Mudel: PR1500ERTXL2U
- Saadavus: 1
-
910€
CyberPower PR1500ERTXL2U Smart App UPS Systems
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 620.00 mm |
| Brutokaal | 38.80 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 275.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 460.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.08 m |
| Netokaal | 32.00 kg |
| Paber/Papp | 5500.00 g |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1300.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 6.80 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: cyberpower pr1500ertxl2u smart app ups systems, pr1500ertxl2u, cyberpower, ups

