CyberPower Smart App Professional Rackmount Series PR3000ERT2U - UPS - 3000 Watt - 3000 VA | CyberPower
- TootjadCyberPower
- Mudel: PR3000ERT2U
- Saadavus: 1
-
1 310€
CyberPower Smart App Professional Rackmount Series PR3000ERT2U - UPS - 3000 Watt - 3000 VA | CyberPower
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 615.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross weight | 39.58 kg |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Net weight | 35.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3168 g |
| Plastic (No PET) | 792 g |
| Producer | CyberPower |
| Tare weight (kg) | 3.96 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| WEEE tax | Yes |



