CyberPower | Smart App UPS Systems | OR1000ERM1U | 1000 VA | 600 W
- TootjadCyberPower
- Mudel: OR1000ERM1U
- Saadavus: 2
-
457€
CyberPower | Smart App UPS Systems | OR1000ERM1U | 1000 VA | 600 W
| All | |
| Aku laadimisaeg | 8 (Typical) h |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross height (mm) | 151 mm |
| Gross height master carton | 246 mm |
| Gross weight | 20.06 kg |
| Gross width (mm) | 493 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Kujutegur | Rackmount |
| Maht | 1000 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 433 x 389 x 44 mm |
| Muud funktsioonid | Line-interactive UPS Topology Simulated Sine Wave Output Overload Protection Surge and Spike Protection Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection USB Connectivity Port SNMP/HTTP Remote Management Capability (Optional) Energy Saving Technology Automatic Volta |
| Net weight | 18.24 kg |
| Net weight master carton | 20.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 44 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 824 g |
| Producer | CyberPower |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Producer product name | OR1000ERM1U |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 1.82 kg |
| Tare weight master carton | 0.896 kg |
| TI weight (kg) | 3.5 kg |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 14 min |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 3.5 min |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 600 W |
| Volume (m3) | 0.039082575 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cyberpower smart app ups systems or1000erm1u 1000 va 600 w, or1000erm1u, cyberpower, ups




