CyberPower | Smart App UPS Systems | OR1500ERM1U | 1500 VA | 900 W
- TootjadCyberPower
- Mudel: OR1500ERM1U
- Saadavus: 1
-
541€
CyberPower | Smart App UPS Systems | OR1500ERM1U | 1500 VA | 900 W
| All | |
| Aku laadimisaeg | 8 (Typical) h |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 541 mm |
| Gross height (mm) | 151 mm |
| Gross weight | 17.51 kg |
| Gross width (mm) | 491 mm |
| Kujutegur | Rack |
| Maht | 1500 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 433 x 389 x 44 mm |
| Muud funktsioonid | Line-interactive UPS Topology Simulated Sine Wave Output Overload Protection Surge and Spike Protection Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection USB Connectivity Port SNMP/HTTP Remote Management Capability (Optional) Energy Saving Technology Automatic Volta |
| Net weight | 15.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 592 g |
| Producer | CyberPower |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Producer product name | OR1500ERM1U |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 1.59 kg |
| TI weight (kg) | 20.00 kg |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 11 min |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 2.5 min |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.040110281 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cyberpower smart app ups systems or1500erm1u 1500 va 900 w, or1500erm1u, cyberpower, ups





