CyberPower | Smart App UPS Systems | PR2200ERTXL2U | 2200 VA | 2200 W
- TootjadCyberPower
- Mudel: PR2200ERTXL2U
- Saadavus: 2
-
1 174€
CyberPower | Smart App UPS Systems | PR2200ERTXL2U | 2200 VA | 2200 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross weight | 38.64 kg |
| Gross width (mm) | 560 mm |
| Maht | 2200 VA |
| Net weight | 34.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000 g |
| Plastic (No PET) | 240 g |
| Producer | CyberPower |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Producer product name | PR2200ERTXL2U |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 4.24 kg |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.09548 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cyberpower smart app ups systems pr2200ertxl2u 2200 va 2200 w, pr2200ertxl2u, cyberpower, ups

