Deepcool Case | CH690 Digital | Black | Mid Tower | Power supply included No | ATX PS2
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CH690-BKNNA0D-G-1
- Saadavus: 5
-
109€
Deepcool Case | CH690 Digital | Black | Mid Tower | Power supply included No | ATX PS2
| All | |
| Draivilahtrid | 1 x 3.5", 2+1 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid Tower |
| Laienduspesad | 8 |
| Net weight | 7.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | CH690 Digital |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX |
| Volume (m3) | 0.041151 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool case ch690 digital black mid tower power supply included no atx ps2, r-ch690-bknna0d-g-1, deepcool, korpused








