Deepcool CH360 Digital MID TOWER CASE, Black | Deepcool
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CH360-BKAPE3D-G-1
- Saadavus: 5
-
93€
Deepcool CH360 Digital MID TOWER CASE, Black | Deepcool
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 428.00 mm |
| Gross height (mm) | 431.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Net weight | 7.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool ch360 digital mid tower case, black deepcool, r-ch360-bkape3d-g-1, deepcool, korpused

