Deepcool | CPU Cooler | AG200 | Black | Intel, AMD
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-AG200-BKNNMN-G
- Saadavus: 5
-
20€
Deepcool | CPU Cooler | AG200 | Black | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 277.00 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 132.00 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Gross weight | 1.43 kg |
| Gross width (mm) | 217.00 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Laagertehnoloogia | Hydro Bearing |
| Müratase | 30.5 dB |
| Net weight | 0.95 kg |
| Net weight master carton | 13.24 kg |
| Õhurõhk | 2.89 mmAq |
| Õhuvool | 36.75 CFM |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 218 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 85.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | CPU Cooler |
| Producer product name | AG200 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Tare weight master carton | 1.138 kg |
| Toetatud protsessoripesad | Intel:LGA1700/1200/1151/1150/1155. AMD: AM5/AM4 |
| Toote värv | Black |
| Ventilaatori kiirus (max) | 3050 RPM |
| Ventilaatori kiirus (min) | 500 RPM |
| Ventilaatori konnektor | 4-pin PWM |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 92 92 25 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: deepcool cpu cooler ag200 black intel, amd, r-ag200-bknnmn-g, deepcool, jahutused




