Deepcool Liquid Cooler | LQ360 ULTRA ARGB WH | Intel, AMD
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-LQ360-WHASMC-G-1
- Saadavus: 5
-
145€
Deepcool Liquid Cooler | LQ360 ULTRA ARGB WH | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 1.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 274 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Liquid Cooler |
| Producer product name | LQ360 ULTRA ARGB WH |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: deepcool liquid cooler lq360 ultra argb wh intel, amd, r-lq360-whasmc-g-1, deepcool, jahutused





