Deepcool LS520 SE Intel, AMD, CPU Liquid Cooler
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-LS520-BKAMMM-G-1
- Saadavus: 4
-
107€
Deepcool LS520 SE Intel, AMD, CPU Liquid Cooler
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 120.00 mm |
| Brutokaal | 1.80 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 27.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 282.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Maksimaalne õhuvool | 60.85 cfm |
| Müratase | 32.9 dB |
| Netokaal | 1.30 kg |
| Õhurõhk | 3.27 mmH2O (Max) |
| Paber/Papp | 350.00 g |
| Palette Qty | 556 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 150.00 g |
| Producer product name | LS520 SE |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Pumba pinge | 12 V |
| Radiaatori materjal | Aluminum |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| Toetatud protsessoripesad | Intel: LGA1700/1200/1151/1150/1155 AMD: AM5/AM4 |
| Tüüp | CPU Liquid Cooler |
| Ventilaatori kiirus (max) | 2250 RPM |
| Ventilaatori kiirus (min) | 500 RPM |
| Ventilaatori konnektor | 4-Pin (PWM) |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 120 x 25 x 120 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: deepcool ls520 se intel, amd, cpu liquid cooler, r-ls520-bkammm-g-1, deepcool, jahutused





