Deepcool | Thermal paste Z3 1.5g | Silver | universal
- TootjadDeepcool
- Mudel: DP-TIM-Z3-2
- Saadavus: 5
-
3€
Deepcool | Thermal paste Z3 1.5g | Silver | universal
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20 mm |
| Gross depth master carton | 335 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Gross weight | 0.017 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Kaal | 1.5 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 180 C |
| Muud funktsioonid | * Excellent thermal conductivity. * Electrically non-conductive. * Wide range of application temperature.Thermal Conductivity: 1.134 W/m-KThermal Impedance: 0.201 C-in2/WDielectric Constant A: 5.1Viscosity:73cpsNet Weight: 1.5g |
| Net weight | 0.016 kg |
| Net weight master carton | 1.7 kg |
| Packing quantity | 100 pc(s) |
| Palette Qty | 8300 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Thermal paste Z3 1.5g |
| Protsessori kaubamärgi nimi | universal |
| Soojusjuhtivus | 0.965 W/m K |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Tare weight master carton | 0.207 kg |
| Toote värv | Silver |
| Volume (m3) | 0.000165 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool thermal paste z3 15g silver universal, dp-tim-z3-2, deepcool, jahutused

