Dell 16 AG FHD+ i5-120U/16GB/1TB/Intel Graphics/Win11/ENG Backlit Kbd/FP/Black/3Y Basic OnSite Warranty
- TootjadDell
- Mudel: DC16250_RPLU-R_011_HOM
- Saadavus: 5
-
965€
Dell 16 AG FHD+ i5-120U/16GB/1TB/Intel Graphics/Win11/ENG Backlit Kbd/FP/Black/3Y Basic OnSite Warranty
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 251.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 3.08 kg |
| Gross width (mm) | 358.00 mm |
| Net weight | 1.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 830.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell 16 ag fhd i5-120u16gb1tbintel graphicswin11eng backlit kbdfpblack3y basic onsite warranty, dc16250rplu-r011hom, dell, sulearvutid

