Dell | AW2725DF | 27 " | QD OLED | 16:9 | 60 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36 mon
- TootjadDell
- Mudel: 210-BLHH
- Saadavus: 5
-
766€
Dell | AW2725DF | 27 " | QD OLED | 16:9 | 60 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36 month(s)
| All | |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 715.00 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross weight | 8.65 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 6.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paneeli tüüp | QD OLED |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 290.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | AW2725DF |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.29 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 27W |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









