Dell | Headset | WH3024 | Built-in microphone | USB-C, USB-A | Black
- TootjadDell
- Mudel: 520-BBDH
- Saadavus: 5
-
65€
Dell | Headset | WH3024 | Built-in microphone | USB-C, USB-A | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 226.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Gross width (mm) | 188.00 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | -45 dB |
| Mürasummutus | Passive |
| Muud funktsioonid | Button Controls (Mute/unmute mic (Mute/unmute boom mic lifting), Volume +/-, Answer/End Call, Microsoft Teams) |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 384 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB-C, USB-A |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Headset |
| Producer product name | WH3024 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Tüüp | Wired |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






