Dell KB216 Standard Wired EE USB Black
| All | |
| Brutokaal | 0.516 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Quietkey |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 463 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Klaviatuuri paigutus | EE |
| Net weight master carton | 5.16 kg |
| Netokaal | 0.316 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Producer product name | KB216 |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.483 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Standard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Ühilduvus | for Windows 8 |
| Volume (m3) | 0.00215295 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: dell kb216 standard wired ee usb black, 580-adhg, dell, klaviatuurid







