Dell | Keyboard and Mouse | KM3322W | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Batteries included | LT | Black | Wireless connection
- TootjadDell
- Mudel: 580-AKFZ_LT
- Saadavus: 5
-
26€
Dell | Keyboard and Mouse | KM3322W | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Batteries included | LT | Black | Wireless connection
| All | |
| Aku tüüp | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 530 mm |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross height master carton | 170 mm |
| Gross weight | 0.82 kg |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Gross width master carton | 490 mm |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Kiirklahvid | Hot Keys Function: Volume, mute |
| Klaviatuuri paigutus | LT |
| Liikumise resolutsioon | Mouse - 1000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Mouse - Optical |
| Net weight | 0.52 kg |
| Net weight master carton | 8.18 kg |
| Nuppude arv | Mouse buttons 3 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 420 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Keyboard and Mouse |
| Producer product name | KM3322W |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.765 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Linux 6.x, Microsoft Windows 7/8/8.1/10/11 |
| Volume (m3) | 0.0035775 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell keyboard and mouse km3322w keyboard and mouse set wireless batteries included lt black wireless connection, 580-akfzlt, dell, klaviatuurid




