Dell | Keyboard | KB500 | Keyboard | Wireless | Russian | Black
- TootjadDell
- Mudel: 580-AKOR
- Saadavus: 5
-
28€
Dell | Keyboard | KB500 | Keyboard | Wireless | Russian | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 77.00 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Kiirklahvid | Mute, volume -, volume + |
| Klaviatuuri paigutus | Russian |
| Liides | 2.4 GHz |
| Net weight | 0.40 kg |
| Net weight master carton | 7 kg |
| Numbriklaviatuur | Numeric keypad |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 348 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Keyboard |
| Producer product name | KB500 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.67 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Windows 11 |
| Valgustus | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell keyboard kb500 keyboard wireless russian black, 580-akor, dell, klaviatuurid





