Dell LCD P2426H 24" IPS FHD/1920 1080/HDMI,DP,USB,USB-C/No Stand/Black | Dell
- TootjadDell
- Mudel: 210-BVTG
- Saadavus: 5
-
164€
Dell LCD P2426H 24" IPS FHD/1920×1080/HDMI,DP,USB,USB-C/No Stand/Black | Dell
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 168.00 mm |
| Gross height (mm) | 413.00 mm |
| Gross weight | 7.06 kg |
| Gross width (mm) | 588.00 mm |
| Net weight | 5.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 42 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1869.00 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 1.91 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

