Dell LCD P2726DEB 27" IPS QHD/2560 1440/HDMI,DP,USB,USB-C/Black/5Y | Dell
- TootjadDell
- Mudel: 210-BVHR_5Y
- Saadavus: 3
-
465€
Dell LCD P2726DEB 27" IPS QHD/2560×1440/HDMI,DP,USB,USB-C/Black/5Y | Dell
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 9.90 kg |
| Gross width (mm) | 645.00 mm |
| Net weight | 7.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 60 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2625.00 g |
| Plastic (No PET) | 145.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 2.77 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell lcd p2726deb 27 ips qhd2560 1440hdmi, dp, usb, usb-cblack5y dell, 210-bvhr5y, dell, monitorid

