Dell LCD SE2726HG 27" IPS FHD/1920 1080/HDMI,DP/Black | Dell
- TootjadDell
- Mudel: 210-BTSP
- Saadavus: 5
-
150€
Dell LCD SE2726HG 27" IPS FHD/1920×1080/HDMI,DP/Black | Dell
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 6.32 kg |
| Gross width (mm) | 705.00 mm |
| Net weight | 4.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1695.00 g |
| Plastic (No PET) | 421.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 2.12 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell lcd se2726hg 27 ips fhd1920 1080hdmi, dpblack dell, 210-btsp, dell, monitorid

