Dell P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m
- TootjadDell
- Mudel: 210-BQTB
- Saadavus: 5
-
277€
Dell P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m²
| All | |
| Connectivity | USB-C |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 14 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 0.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 612 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | P1425 |
| Reaktsiooniaeg | 7 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED Edgelight System |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 65W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.0014112 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell p1425 14 ips 1610 60 hz 7 ms 1920 x 1200 pixels 400 cdm, 210-bqtb, dell, monitorid








