Dell Pro 13 Plus AG FHD+ Ultra 7 266V/16GB/512GB/Intel Arc Integrated/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/SC/3Y ProSupport NBD Onsite W
- TootjadDell
- Mudel: BTO211_PB13250_EMEA
- Saadavus: 3
-
1 487€
Dell Pro 13 Plus AG FHD+ Ultra 7 266V/16GB/512GB/Intel Arc Integrated/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/SC/3Y ProSupport NBD Onsite Warranty | Dell
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell pro 13 plus ag fhd ultra 7 266v16gb512gbintel arc integratedwin11 proeng backlit kbdfpsc3y prosupport nbd onsite w, bto211pb13250emea, dell, sulearvutid

