Dell Pro 13 Plus AG FHD+Ultra 7 265U/16GB/512GB/Intel Integrated/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/SC/3Y ProSupport NBD Onsite Warran
- TootjadDell
- Mudel: BTO111_PB13250_EMEA
- Saadavus: 3
-
1 421€
Dell Pro 13 Plus AG FHD+Ultra 7 265U/16GB/512GB/Intel Integrated/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/SC/3Y ProSupport NBD Onsite Warranty | Dell Pro Plus 13 PB13250 | 13 " | Intel Core Ultra 7 | 16 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language English | Keyboard backlit
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 13 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro Plus |
| Producer product name | 13 PB13250 |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell pro 13 plus ag fhdultra 7 265u16gb512gbintel integratedwin11 proeng backlit kbdfpsc3y prosupport nbd onsite warran, bto111pb13250emea, dell, sulearvutid

