Dell | Pro 5 KM526 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Batteries included | US International | Wireless conne
- TootjadDell
- Mudel: 580-BDGZ
- Saadavus: 5
-
44€
Dell | Pro 5 KM526 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Batteries included | US International | Wireless connection | Light Ash
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross weight | 0.96 kg |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | US International |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 739 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Pistmiku tüüp | 2.4 GHz |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | Pro 5 KM526 |
| Skrolli tüüp | Scroll Wheel |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Light Ash |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



