Dell Pro 7 Silent Mouse - MS726 | Wireless | 2.40 GHz | Black
- TootjadDell
- Mudel: 570-BBLH
- Saadavus: 5
-
38€
Dell Pro 7 Silent Mouse - MS726 | Wireless | 2.40 GHz | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | 2.40 GHz |
| DPI | 6000 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 67.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Net weight | 0.74 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1183 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | Pro 7 Silent Mouse - MS726 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 1x AA |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










