Dell Pro | Essential QVS1260 | Desktop | Slim | Intel Core i3 | 14100 | 8 GB | DDR5 | 512 GB | English | Ubuntu | Warranty 36 mo
- TootjadDell
- Mudel: BTO001_QVS1260_EMEA_UBU_3YPSNO
- Saadavus: 5
-
607€
Dell Pro | Essential QVS1260 | Desktop | Slim | Intel Core i3 | 14100 | 8 GB | DDR5 | 512 GB | English | Ubuntu | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross weight | 5.45 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Ubuntu |
| Keretüüp | Slim |
| Klaviatuuri keel | English |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Net weight | 4.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 114 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 830.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro |
| Producer product name | Essential QVS1260 |
| Protsessori mudel | 14100 |
| Protsessori perekond | Intel Core i3 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.98 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Dell Wired Keyboard - KB216 - US International (QWERTY) - Black Dell Optical Mouse - MS116 (Black) |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



