Dell Pro Max 18 Plus MB18250 | 18 " | LCD | QHD+ | 2560 x 1600 pixels | Intel Core Ultra 7 | 265HX | 32 GB | DDR5 | Solid-state
- TootjadDell
- Mudel: 1025749139
- Saadavus: 2
-
3 029€
Dell Pro Max 18 Plus MB18250 | 18 " | LCD | QHD+ | 2560 x 1600 pixels | Intel Core Ultra 7 | 265HX | 32 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Pro | Keyboard language Estonian | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 96 Wh |
| Akuelementide arv | 6 |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 18 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| HD tüüp | QHD+ |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | Estonian |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu (pesad x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 6400 MHz |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 68 pc(s) |
| Paneeli tüüp | LCD |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro |
| Producer product name | Max 18 Plus MB18250 |
| Protsessori mudel | 265HX |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| SmartCard-pesa | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |






